Vážení zákazníci, ve dnech 30.6.-6.7.2022 máme celozávodní dovolenou. Vaše objednávky a dotazy tak vyřídíme od čtvrtka 7.7.2022. Děkujeme za přízeň a pochopení.

Výpadek výdejních míst DPD PickUp

Přepravní společnost DPD bez udání důvodů a bez předchozího upozornění dne 26. listopadu 2020 zastavila možnost využívat své služby v rámci platformy Uloženka by WE|DO. Nelze tak využívat výdejní místa DPD PickUp.

Uloženka by WE|DO ve svém oznámení uvádí: "Od DPD jsme nedostali dostatek času na přípravu jiného řešeni, ale i přes tuto skutečnost uděláme maximum pro to, abychom se o vaše zásilky postarali a zajistili jejich doručení zákazníkům."

Uloženka by WE|DO je jedním z našich logistických partnerů. Právě jeho prostřednictvím jsme přepravovali vaše objednávky na pointy DPD PickUp. Do vyřešení situace mezi Uloženka by WE|DO a DPD zatím není možné výdejní místa DPD PickUp v České republice využívat. Pro výdejní místa na Slovensku se nic nemění, tyto DPD PickUp pointy lze využívat nadále bez omezení.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení