VM FOOTWEAR (CZ)

Webová stránka značky: VM FOOTWEAR (CZ)

 

vmfootwear_banner_hts

Nová kolekce obuvi „High-Technology Footwear“ vybavená unikátními podešvemi, které jsou inspirované jedinečným technickým designem světově známých pneumatik značky Michelin®. Kvalitní materiálová vybavenost svršků a svrchních dílů je dána především technologicky vyspělými a přírodními materiály, které jsou použity napříč celou kolekcí. Preferujeme na prvním místě 100% přírodní usně, které vynikají svými vlastnostmi, jako jsou prodyšnost, vysoký parametr oděru a tvarová přizpůsobivost.

 

VM Footwear® | High Technology Footwear

Obuv VM® je vybavená patentovanými systémy, technologickými vymoženostmi a řadou vyspělých materiálů. Veškeré systémy používané na obuvi, případně na jejích částech, jsou chráněny ochrannými známkami. Část technologicky vyspělých vzorů je zapsána jako průmyslové vzory na ÚPV ČR. 

Použité systémy, patentované komponenty, vlastní registrované ochranné známky, technologicky vyspělé a přírodní materiály, to vše jsou hlavní přednosti obuvi značky VM®. VM Footwear®,  VM®,  FREE-TEX®,  Forced Circulation®,  SPACE Comfort®, HARDHEEL STRUCTURED®, Blackfighter®, Redfighter®, Safety Code®, Bugger®...

Více informací o jednotlivých systémech si můžete přečíste zde.

 

VM® Vrchové materiály

Kvalitní materiálová vybavenost svršků a svrchních dílů pracovní a bezpečnostní obuvi značky VM®, je dána především technologicky vyspělými a přírodními materiály, které jsou použity napříč celou kolekcí. Preferujeme na prvním místě 100% přírodní usně nebo technologicky vyspělé funkční materiály, které vynikají svými vlastnostmi, jako jsou prodyšnost, vysoký parametr oděru, vysoká absorpce vody či nasákavost.

V minulosti i v současné době stále platí, že neexistuje dokonalejší a vhodnější materiál pro výrobu obuvi, než je kůže. Kůže je 100% přírodní materiál s ideálními vlastnostmi jako jsou velmi dobré absorpční schopnosti, schopnost se přizpůsobit individuálnímu tvaru chodidla a prodyšnost. Používané druhy usní v naší kolekci jsou především hověziny, buvolovice a vepřovice.

VM® Podešve

Osobitý design obuvi VM®, vlastní vývoj výrobkových řad, chráněné průmyslové vzory, funkční systémy, registrované ochranné známky, a v neposlední řadě použité podešve se 128 letou tradicí a znalostí značky Michelin®. To vše jsou parametry určující přidanou hodnotu hotového výrobku – obuvi VM®

VM® Podšívky

FREE-TEX® - membrána, jako sandwich 3 speciálních vrstev, z nichž jedna je paropropustná, druhá voděodolná a třetí termoizolační. Spolu s mezipodšívkou a usňovým svrškem obuvi, tvoří dokonolé řešení optimálního klima uvnitř obuvi. Zajišťuje tepelnou izolaci, paropropustnost a voděodolnost. Obuv je trvale nepromokavá, a proto nepropouští vlhkost z vnějšího prostředí.
KEVLAR - protiřezný 100% KEVLAR, jako speciální mezipodšíva, 100% KEVLAR o plošné hmotnosti 650g/m2. Zajišťuje v několikavrstvém použití odolnost proti prožezu motorovou pilou.
AIR MESH - podšívkový materiál s násakavou schopností, paropropustný, oděruvzdorný, splňující veškeré hygienické normy, je použitý téměř na celé kolekci obuvi značky VM®. Materiál zaručuje maximální komfort.

VM® Tužinky a planžety

Ocelová tužinka - splňuje normu EN ISO 20345 min. odolnost vůči nárazu 200J.
Hliníková tužinka
- velmi lehká tužinka splňující normu EN ISO 20345 min. odolnost vůči nárazu 200J.
Kompozitní tužinka
- splňuje normu EN ISO 20345 min. odolnost vůči nárazu 200J.
Ocelová planžeta S3
- odolná proti propichu splňující normu EN ISO 20345.
Kevlarová planžeta S3
- velmi lehká a pružná planžeta, odolná proti propichu, splňující normu EN ISO 20345.


Více informací o používaných materiálech si můžete přečíste zde.

 

Cena

19552259
119552259
3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem