Vánoční provoz a změny v dopravě

Vážení zákazníci,

dny vánočních svátků si dovolí trochu užít i náš tým. Provoz zákaznické linky i expedice objednávek budou ve dnech 23.12.2019 - 1.1.2020 omezeny.

Přispějí tomu i naši dodavatelé a distributoří, kteří si téměř všichni vzali "vánoční dovolenou". A tak ve dnech 23., 27. a 28.12.2019 budeme expedovat pouze objednávky na zboží, které máme fyzicky skladem a elektronické licence.

K dnešnímu dni přinášíme i několik změn v dopravě objednaného zboží. Méně příjemnou skutečností je drobné zvýšení ceny za dopravu prostřednictvím České pošty, kterým jsme se museli přizpůsobit úpravě ceny našich logistických partnerů. Dále jsme zrušili jsme vlastní rozvoz po Praze. Byl využíván zcela minimálně a v době rychlých způsobů dopravy do výdejních míst Uloženky a Zásilkovny nemá již příliš smysl. V individuálních případech, kdy na dodání zákazník skutečně spěchá, se však na doručení naším pracovníkem dohodneme.
DPDPickup_logo

Výdejní místa jsme rozšířili o více než 250 poboček DPD Pickup.

I pro zákazníky ze Slovenska jsme podstatně rozšířili a to až o několik desítek výdejní místa DPD Pick Up. Přidali jsme též i téměř 700 výdejních míst slovenské Zásilkovny.
Výdejní místa Uloženky byla pro slovenský trh přejmenována na MALL Pointy.

V průběhu příštího roku bychom rádi nabídli českým zákazníkům možnost vyzvednutí zásilek na poštovní Balíkovně či ve výdejních boxech MALL. Pro slovenské zákazníky bychom rádi nabídli využití BalíkoBOXů. Vše závisí na dokončení implementace provozovatele jádra našeho e-shopu - systému SHOPTET, nebo rozsahu služeb našich logistických partnerů.

Revolut_logoPracujeme též na implementaci dalších platebních metod, zejména platby kartou, systémy Google Pay či Revolut.

Všem zákazníkům a dodavatelům přejeme klidné prožití vánočních svátků, rodinnou pohodu a splněná přání pod ozdobeným stromkem.
Do roku 2020 přejeme hodně soukromých i profesních úspěchů, ale zejména to nejhlavnější, pevné zdraví.