Kód: VRZSN100WP2
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček. 5 hodnocení
VRZSN100WP2 obr1
Do 24 hodin (u objednávek přijatých do 14. hodiny)
Možnosti doručení
SN100WP2 Tlakový plochý reproduktor 100 W k výstražným sirénám
Detailní informace
Detailní popis produktu
Tlakový reproduktor k výstražnému zvukovému systému - plochý.
Konstrukce odolná povětrnostním vlivům.
Technické údaje:
výkon 100W
impedance 8 Ohm
pracovní frekvence 400-4000Hz
zvukový tlak 120-130 dB
zkreslení zvuku <5%
hmotnost 2,9kg
rozměry 160 x 140 x 80mm