Vážení zákazníci, ve dnech 6.-10.3.2024 bude probíhat zimní "celozávodní dovolená". Vaše objednávky a dotazy přijaté v tyto dny tak budou vyřízeny od pondělí 11.3.2024. Děkujeme za pochopení!

AVACOM CarHUB nabíječka do auta 5x USB výstup, černá

Kód: APAVAUSBHUB
Novinka
2 hodnocení
Značka: AVACOM (CZ)
649 Kč –4 %
APAVAUSBHUB obr1
649 Kč –4 % 619 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

AVACOM CarHUB nabíječka do auta 5x USB výstup, černá

Detailní informace

Detailní popis produktu

USB nabíječka do auta s 5 USB výstupy a maximálním výkonem až 54W.

 

AVACOM CarHUB nabije 5 přístrojů současně. Má dvě části, které jsou spojené 1,5 m dlouhým kabelem. První část se dvěma USB výstupy lze zapojit do zásuvky autozapalovače. Další tři USB výstupy se dají pomocí praktického klipu připevnit za zadní sedadlo, což umožní nabíjení všem cestujícím v autě. Vysoký výstupní proud nabíječky (2,4 A na port a 10,8 A celkově) a výkon 54 W zaručují bezproblémové nabíjení náročných zařízení - smartphonů, tabletů nebo navigací.

CarHUB je vybaven Smart Chipem, tedy inteligentní elektronikou, která rozpozná připojené zařízení a automaticky zvolí vhodný nabíjecí režim.

Nabíječka AVACOM CarHUB je vhodná pro zařízení značky Apple (iPad/iPhone/iPod), také pro smartphony se systémy Android, Windows Phone a další, pro tablety, Power Banky, fotoaparáty, navigace atd.

Díky vstupu 12-24V ji lze použít v osobních i nákladních automobilech.


Výstup: 5x USB maximální zatížení jednoho USB portu 2,4A maximální celkové zatížení 10,8A/54W

 

Hlavní výhody:

Vysoký výstupní proud nabíječky (2,4 A na port a 10,8 A celkově) a výkon 54 W zaručují bezproblémové nabíjení náročných zařízení.

CarHUB je vybaven Smart Chipem, tedy inteligentní elektronikou, která rozpozná připojené zařízení a automaticky zvolí vhodný nabíjecí režim. 

Záruka 24 měsíců, CE certifikace, pojištění škod až do výše 1 milionu EUR. 

Ilustrativní zobrazení produktu / Ilustratívne zobrazenie produktu / Ilustracyjny wyświetlacz produktu / Ілюстративний дисплей продукту

Doplňkové parametry

Kategorie: Autopotřeby, autopříslušenství, samolepky
Záruka: 24 měsíců carry-in