ESET Family Security Pack pro 3+3 zařízení na 1 rok ESD

Kód: EFSP003N1
Licence e-mailem ihned
9 hodnocení
ZDARMAZDARMA 1 615 Kč –9 %
EFSP003N1 obr1
1 615 Kč –9 % 1 455 Kč
Dočasně vyprodáno (>5 ks)
Možnosti doručení

ESET Family Security Pack pro 3 počítače či notebooky a 3 zařízení se systémem Android na 1 rok ESD (elektronická distribuce licence)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Od roku 2024 byl produkt ESET Family Security Pack nahrazen předplacenou službou (licencí produktu) ESET HOME Security Essential, kde již lze zakoupit licence pro ochranu 1-10 zařízení v libovolné kombinaci počítačů s OS Windows / Windows ARM / macOS a mobilních zařízení s Android / iOS s předplatným na 1-3 roky.

Přímo ESET Family Security Pack tak nahradíte zakoupením 6 licencí ESET HOME Security Essential na 1 rok.

 

Jak koupit licenci a instalovat produkty ESET?

1) V našem e-shopu uděláte klasickou objednávku. Zvolíte platbu předem. Dopravné pro elektronické licence je samozřejmě zdarma.Je to tak jednoduché

2) Zde stáhnete instalační soubory a dle jednoduchého návodu nainstalujete produkty ESET. Již nyní tak máte plně zabezpečené počítače, tablety a mobily systémem ESET.

3) Do e-mailu dostanete potvrzení objednávky a výzvu k platbě zálohy. Provedete úhradu.

4) Po připsání platby Vám do e-mailu přijde licenční klíč. Ten následně vložíte dle návodu do instalovaného programu ESET, to je potřeba udělat do 30 dnů od instalace. Prodloužíte tak plnou funkčnost zabezpečení na zakoupené období 12 měsíců.


 

ESET Family Security Pack je určen výhradně pro domácnosti a obsahuje produklty pro zabezpečení až 3 počítačů či notebooků s operačním systémem Windows a 3 mobilní zařízení (tablety a mobily) se systémem Android.

Využít tak můžete produkty:

ESET NOD32 Antivirus

ESET Internet Security

ESET Mobile Security for Android

 

Spolehlivá ochrana pro všechna zařízení

Ochraňte váš Windows, Mac a Android telefony nebo tablety. Pokud zařízení vyměníte, můžete vždy snadno přesunout licenci na nové.

 EFSP003N1_obr8_CoJeNoveho

Monitor domácí sítě

Pokročilý způsob antivirové ochrany, který vám snadno zobrazí všechna připojená zařízení do vaší sítě a upozorní vás na její případná zranitelná místa.

EFSP003N1_obr91_DomaciSit

Ochrana před šifrovacími viry

Vyspělá internetová ochrana před tzv. ransomwarem. Jde o druh škodlivého kódu, který uživateli zašifruje soubory v jeho zařízení a za jejich odšifrování často požaduje nemalé výkupnéspolehlivě střeží vaše data uložená v počítači před zašifrováním škodlivým kódem.

 

Bezpečnost online bankovnictví a nákupů

ESET® Family Security Pack vám poskytne ochranu plateb online při nakupování i v internetovém bankovnictví. Antivirus šifruje komunikaci mezi klávesnicí a prohlížečem, aby konkrétní malware (keylogger) Jde o druh softwaru, který zaznamenává stisknuté klávesy. Útočník tak může získat například vaše hesla.nemohl získat ani zneužít citlivá data.

 

Pomoc při krádeži

Pokud některé zařízení s antivirovou ochranou ESET® Family Security Pack ztratíte, nebo vám jej ukradnou, můžete jej snadno lokalizovat, sledovat aktivitu a dokonce poslat nálezci zprávu na obrazovku.

Zařízení s nainstalovanými produkty ESET Family Security pack můžete pohodlně spravovat přes portál my.eset.com.

 EAV001N1_obr9_MyEset

 

Systémové požadavky

ESET NOD32 Antivirus běží na operačních systémech Microsoft® Windows® 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP, a Microsoft Windows Home Server 2003, 2011.
Produkt vyžaduje internetové připojení.

Produktový list ke stažení

Doplňkové parametry

Kategorie: Antivirové programy
Záruka: 24 měsíců / software

ESET Family Security Pack